-= Klub Aloha =-

Dodaj nas na Facebook!


Menu witryny

LogowanieZielony atakuje !

Kolejna edycja imprezy w górskiej scenerii Szklarskiej Poręby to doskonały pomysł na spędzenie wolnego czasu. Liczne zawody i konkursy, w których można było uczestniczyć, koncerty oraz pokazy akrobatyczne to wszystko stanowiło program 8 weekendu z adrenaliną.

Główną atrakcją imprezy były jak co roku Mistrzostwa Karkonoszy w skoku na bungy. Do rywalizacji o tytuł mistrza stanęło 14 śmiałków –lekko zdenerwowani nowicjusze oraz pewni siebie stali bywalcy , był także przedstawiciel naszego Klubu - Tomek, który swoją obecność zapowiedział już w poprzedniej edycji konkursu.Uczestnicy wykazali się nie tylko odwagą, decydując się na skok, ale także fantazją w wykonaniu swoich strojów. 73- metrowy dźwig, z którego odbywały się skoki gościł same osobistości z odległego dla zwykłego człowieka świata. Był tam m.in. Predator, obcy, poczwarka, oraz Yeti, którego nie sposób było nie zauważyć, a pod którego przebraniem ukrywał się Tomek. Zacięta rywalizacja, każdy kolejny skok był bardziej efektowny, wzbogacony o spadające kulki, płatki kwiatów,pirotechnikę. Każdy uczestnik chciał zaprezentować się jak najlepiej, jurorzy oceniali bowiem przebranie zawodników, skalę trudności wykonania kostiumów, a także styl samego skoku. Nasz klubowy przedstawiciel - wielki , zielony Yeti, ziejący bańkami mydlanymi od momentu kiedy pojawił się na miejscu, gdzie odbywał się konkurs, stał się ulubieńcem publiczności. Jego skok okazał się jednak, dla jury, mniej efektowny niż skok innego uczestnika – Anity Kulki, w wyniku czego uzyskał On tytuł Vice Mistrza Karkonoszy w skoku na bungy. Do zobaczenia w przyszłym roku... NJ.

Poniżej kilka zdjęć z imprezy:


 
Start