-= Klub Aloha =-

Dodaj nas na Facebook!


Menu witryny

LogowanieAloha Soccer Cup 2005

Dnia 12.06.2005 odbył się pierwszy turniej plażowej piłki nożnej ALOHA SOCCER CUP 2005. Kolejny projekt Klubu Aloha cieszył się dużym zainteresowaniem. Zawody zostały rozegrane w dwóch kategoriach: dziewcząt i mężczyzn.

Boiska przy placu Księdza Jerzego Popiełuszki zamieniły się w słoneczną nadbałtycką plażę. Grana przez naszego klubowego DJ''a muzyka oraz niespodziewanie wakacyjna pogoda przyciągnęła na nie wielu kibiców, którzy oprócz wielu ciekawych i zaciętych meczy mogli obejrzeć konkurs na najszybszy strzał. Jego zwycięzcą został Mateusz Halczak , który posłał do bramki piłkę z prędkością 78 km/h.Największa prędkość, jaka piłka osiągnęła w tym konkursie to 92km/h, jednak strzał okazał się niecelny i nie został zaliczony. Zawodnicy wykazali się wielką wolą walki, przez co na boiskach mogliśmy oglądać wiele ciekawych zagrań i efektownych bramek, charakterystycznych dla Beach Soccera.

Wyniki Turnieju:
Kategoria kobiet:

I miejsce MARCEPANY w składzie: Marlena Ruszat, Karolina Galant, Justyna Piestrzyńska
II miejsce ANIOŁKI- DIABLICE w składzie: Agnieszka Lasota, Ola Bered, Marta Preisner
III miejsce SOCCER 200 w składzie: Natalia Sanetra, Justyna Suchorowska, Małgorzata

Kategoria mężczyzn:
I miejsce CHROBREGO w składzie:
Paweł Piotrowski, Damian Łoniewski, Wiktor Bek, Emil Firszt, Andrzej Fotel.

II miejsce CASTEAM w składzie:
Marcin Cieśla, Monika Cieśla, Łukasz Rościszowski,Damian Kulesza, Adrian Kulesza.

III miejsce BAXY w składzie:
Rafał Zając, Michał Cetnar, Przemek Szurgot, Paweł Płciennik, Mateusz Halczak.

Zapraszamy do obejrzenia galerii z turnieju:Dziękujemy sponsorom:

 
Start