-= Klub Aloha =-

Dodaj nas na Facebook!


Menu witryny

Weekend z Adrenaliną - Szklarska Poręba

To była już siódma edycja Weekendu z Adrenaliną, ale pierwsza i od razu udana z udziałem przedstawicieli Klubu Aloha. W gorący letni lipcowy weekend, impreza plenerowa w Szklarskiej Porębie zgromadziła nie tylko sporą grupę turystów i mieszkańców ale także kreatywnych, odważnych i gotowych na wszystko uczestników z nieograniczoną liczbą pomysłów.

Jak to zwykle bywa przy tego rodzaju wydarzeniach długo nie trzeba było szukać chętnego w naszym Klubie. Tomek nie ominie żadnej okazji by powalczyć z grawitacją. Wszystkie zaplanowane atrakcje cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, główną częścią imprezy był jednak Bungy Jumping. Twardo stąpać po ziemi? To nie dla miłośników adrenaliny. Konkurs Bungy Jumping w skuteczny sposób uzupełnił niedosyt mocnych wrażeń. Kluczem do zwycięstwa było przebranie, im bardziej wymyślne tym lepiej. Worek kartofli, rower, butelka na mleko...to nie zapowiedź pikniku, ale pomysły uczestników. Najlepszym skokiem okazał się skok Tomka wzbogacony o niezwykłe efekty specjalne. Pomysłowe przebranie astronauty, kolorowy dym i sztuczne ognie oraz fakt, że jako jedyny z uczestników oddał niezwykle efektowny skok tyłem zaowocowały najwyższymi notami jury. Tomek - wówczas "Astro Boy" - już przy odbieraniu nagrody zapowiedział obecność Klubu Aloha w kolejnych edycjach imprezy:

Poniżej prezentujemy kilka zdjęć z tego wydarzenia: 
Start