-= Klub Aloha =-

Dodaj nas na Facebook!


Menu witryny

Logowanie-=Klub Aloha=-
Wyżej, szybciej, dalej!

Red Bull Paper Wings gotowi do startu.
„Mając do dyspozycji jedynie kartki papieru, miliony pomysłów, silne lub sprawne ręce oraz pokaźną porcję zdrowej rywalizacji, możesz zapisać się na kartach historii sportu.” W taki sposób Red Bull zachęcał wszystkich do wzięcia udziału w zabawie.

 
'Bart'ending w stylu Aloha !

Bartek Chodyra zwyciężył w International Radical Flair Challenge 2008.
Flair jest odmianą pracy za barem polegającą na efektownym przygotowaniu drinków.
Wykonywane tricki przy pomocy shakerów i butelek często pokazują ze grawitację można w pewnych momentach oszukać.

 
III Międzyuczelniane Mistrzostwa Polski w Paralotniarstwie - tytuł obroniony!

W dniach 3-5 października 2008 na lotnisku w Mirosławicach pod Wrocławiem została rozegrana III edycja Międzyuczelnianych Mistrzostw Polski w Paralotniarstwie. Z roku na rok impreza jest coraz większa ,co bardzo cieszy i sprzyja rozwojowi paraglidingu w Polsce. W tym roku w zawodach startowało 32. zawodników z 9. polskich uczelni. Co jest rekordem pod względem liczby uczestników jak i uczelni.

 
Zielony atakuje !

Kolejna edycja imprezy w górskiej scenerii Szklarskiej Poręby to doskonały pomysł na spędzenie wolnego czasu. Liczne zawody i konkursy, w których można było uczestniczyć, koncerty oraz pokazy akrobatyczne to wszystko stanowiło program 8 weekendu z adrenaliną.

 
Skazańcy z Klubu Aloha wygrali Konkurs Lotów RedBull

„Triumf kreatywności i pozytywnej energii pomnożony przez 43!” Zdanie to najlepiej opisuje to co działo się na poznańskiej Malcie 1 czerwca. 43 ekipy rywalizowały ze sobą o miano najbardziej pomysłowych konstruktorów, których to maszyny miały nie tylko zachwycić, ale i polecieć najdalej. Loty każdej z drużyn, których machina napędzana była wyłącznie siłą własnych mięśni, zakończone wodowaniem, zapewniały niesamowite emocje.

 
Aloha Soccer Cup 2005

Dnia 12.06.2005 odbył się pierwszy turniej plażowej piłki nożnej ALOHA SOCCER CUP 2005. Kolejny projekt Klubu Aloha cieszył się dużym zainteresowaniem. Zawody zostały rozegrane w dwóch kategoriach: dziewcząt i mężczyzn.

 
No to budujemy samolot!

Około trzech miesięcy temu w telewizji ukazał się spot reklamowy 3. Konkursu lotów red bull . Ponieważ w Klubie Aloha sekcja "AIR" działa prężnie od razu zgłosiliśmy się do konkursu . Po tygodniu otrzymaliśmy przesyłkę w której znajdował się arkusz na którym należało narysować swoją wizje "samo-lotu". Zadanie nie było łatwe bo liczyła się oryginalność i fun.

 
Weekend z Adrenaliną - Szklarska Poręba

To była już siódma edycja Weekendu z Adrenaliną, ale pierwsza i od razu udana z udziałem przedstawicieli Klubu Aloha. W gorący letni lipcowy weekend, impreza plenerowa w Szklarskiej Porębie zgromadziła nie tylko sporą grupę turystów i mieszkańców ale także kreatywnych, odważnych i gotowych na wszystko uczestników z nieograniczoną liczbą pomysłów.

 
Tomek Chodyra został Mistrzem Polski w Paralotniarstwie

Akademickie Mistrzostwa Polski w Paralotniarstwie są to zawody paralotniowe, w których udział biorą studenci, członkowie AZS. Nie mogło tam zabraknąć Klubu w osobie naszego pilota Tomka. Pierwsze tego typu zawody odbyły się we Wrocławiu, gdzie spotkali się wszyscy pasjonaci latania na tego typu sprzęcie. Mistrzostwa składały się z kilku etapów i konkurencji takich jak: długość lotu, celność lądowania, wyścig z paralotnią na dystans 70 m oraz zmagania wiedzy teoretycznej. W klasyfikacji indywidualnej Tomek zdobył wówczas II miejsce.